W dniu 20 maja br. Zarząd i pracownicy KPK podziękowali Panu
Ignacemu Ireneuszowi Andrukiewiczowi za wieloletnią, bardzo dobrą współpracę.
Pan Ignacy Andrukiewicz przez kilkanaście lat pracował na stanowisku
Wiceprezesa Zarządu KPK. Wcześniej przez kilka lat był Przewodniczącym Rady
Nadzorczej KPK. Z dniem 30 kwietnia 2026
roku Pan Ignacy Andrukiewicz przeszedł na emeryturę.







