Udział KPK Sp. z o.o. w 26 Finale WOŚP

Informacja o udziale KPK Sp. z o.o. w 26 Finale WOŚP

 

Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. dnia 14 stycznia 2018 roku czynnie wsparło akcję WOŚP w Białymstoku, jednocześnie promując markę KPK wśród mieszkańców Białegostoku.

W godzinach 12:00 - 15:00 autobus Jelcz 043 „Ogórek", z kierowcą Jerzym Lisowskim,  wykonał trzy przejazdy trasą przez centrum miasta z grupą chętnych na przejażdżkę oraz wolontariuszami WOŚP. W czasie wycieczki kwestowali oni w centralnych punktach miasta.

W godzinach 15:00 - 16:00 Jelcz 043 „Ogórek" oraz autobus szkolny Thomas International były wystawione jako atrakcja do oglądania i zwiedzania na Rynku Kościuszki naprzeciw sceny głównej, w sercu działania białostockiego WOŚP. W tym samym czasie, w ramach aukcji internetowej, można było wylicytować przejazd okazjonalny jednym z tych pojazdów.

Po godzinie 16:00 autobusy wróciły do zajezdni.

Autobus szkolny, z kierującą Mariolą Czerwińską, wyruszył wspomóc WOŚP powtórnie o godzinie 18:00. Przewiózł on z centrum miasta nad zalew w Dojlidach grupę białostockich „Morsów" na orkiestrową lodowatą kąpiel oraz akcję orkiestry nad zalewem. Po „światełku do nieba" przywiózł „Morsów" powtórnie do centrum i powrócił do bazy.

Jesteśmy zadowoleni z możliwości udzielenia konkretnego wsparcia wspaniałej akcji WOŚP dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Nasze dzieci są przecież przyszłością narodu.